Головна сторінка

GOLDEN OIL рада вітати вас!

Вам потрібні якісні та недорогі масла, що забезпечують безперебійну роботу будь-якого обладнання? Наша компанія здатна вирішити цю проблему!

Ми виробляємо моторні, трансмісійні, гідравлічні, турбінні, індустріальні та інші масла для підприємств України і країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Нас вибирають для довгострокового співробітництва, оскільки ми забезпечуємо постачання високоякісної продукції в чітко обумовлені терміни.

Постійно впроваджуємо нові технології і модернізуємо обладнання, що дає нам можливість пропонувати масла високої якості. Це підтверджено сертифікатом ДСТУ ISO 9001 діє до: 2015 (ISO 9001: 2015-го, ITD).

У нашому розпорядженні – випробувальна лабораторія. Фахівці контролюють виготовлення продукції на всіх етапах виробництва.


5 ключових переваг GOLDEN OIL

З нами вигідно співпрацювати, оскільки ми:

  1. маємо прямий доступ до сировини, завдяки чому продаємо продукцію за кращими цінами;
  2. представляємо широкий асортимент товарів, які завжди в наявності на складі;
  3. маємо власне виробництво – працюємо без посередників;
  4. забезпечуємо надійну доставку вантажів з повним набором супровідних документів;
  5. консультуємо з усіх питань і оперативно вирішуємо проблеми, які виникли.

Наша компанія оперативно обробляє замовлення, пропонує вигідні ціни та безліч варіантів способів оплати і доставки масел.

Зв’яжіться з нами за вказаною на сайті телефону або електронній пошті або залиште свої контактні дані. Менеджер відповість на всі питання і допоможе підібрати потрібний товар, виходячи з характеристик і допусків техніки замовника. Звертайтеся, з нами завжди вигідно і надійно!